본문 바로가기

순창군 농업기계임대사업은 농업인들의 농기계 구입비를 낮추고 농작업 효율을 높여
농업인의 농기계 안전사용교육 추진,신기종 농기계와 이용률이 높은 농기계를 확보하여 운영하고 있습니다.

طراحی سایت خدماتی

페이지 정보

profile_image
작성자 Arlette Greeves
댓글 0건 조회 22회 작성일 24-10-11 14:40

본문

چرا سایت شخصی ؟
ساخت وب‌سایت شخصی روشی برای معرفی کسب‌و‌کار و نمونه کارها می‌باشد که به صورت مستقیم امکان دریافت نظرات دیگران را فراهم کرده و در طیف وسیعی ارتباطات گسترده‌ای به ارمغان می‌آورد که در برندسازی یک شخص تاثیر بسیاری دارد.

off-page-seo-ding-001.webpمزیت سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی اولین قدم برای ورود به بازارهای آژانس دیجیتال مارکتینگ است و همه‌گیری استفاده از اینترنت باعث گردیده تا شرکت‌ها مشتاق به استفاده از خدمات متنوع دنیای دیجیتال گردند.

همانطور که از این اسم باید حدس زده باشید. سئو کلاه سفید یعنی با قوانین و مقررات موتور جستجو خوب باشید و قانون‌شکنی نکنید. تمرکز اصلی شما مخاطب باشد نه موتور جستجو. یعنی تمام استانداردهای موتور جستجو مثل گوگل را رعایت کنید و هیچ رفتار مشکوک و غیرقابل قبول نداشته باشید. یعنی کاملا طبیعی بر روی سایت خود متمرکز شده و سعی کنید بهترین چیزهایی را که می‌توانید در سایت خلق کنید که این موضوع نقطه مقابل سئو کلاه سیاه است.
سئوکار digi ding کلاه سفید کیست؟

seo-blog-pic-google-001.webpجامعه کلاه سفید digi ding با اینکه ممکن است دیر نتیجه تلاش خودشان را ببیند اما خیالشان راحت است که هیچوقت مورد تنبیه گوگل قرار نمی‌گیرند. آن‌ها با قوانین گوگل خودشان را آپدیت می‌کنند و هیچ کاری برخلاف دستورالعمل‌ها انجام نمی‌دهند.
این روش مطمئن‌ترین و پایدارترین نتایج را به دنبال دارد و برای کسب‌کارهای ریشه‌دار و ماندگار مناسب است. با اینکه صبر و تحمل زیادی می‌خواهد اما اگر اصولی انجام شود حتما نتیجه خواهد داد.

چرا کمپین سئو ؟
کمپین سئو شامل مجموعه فعالیت‌ها و برنامه‌هایی است که بمنظور بهبود و ارتقای رتبه سایت در موتورهای جستجو انجام می‌گیرد.

من معتقدم که روح یک کسب‌وکار آنلاین، وب‌سایت آن کسب‌وکار است. توصیه می‌کنم هیچوقت سایت خود را قربانی Social Networks نکنید.

چرا سایت خدماتی ؟
امروزه پیاده‌سازی انواع کسب‌و‌کار خدماتی بدون استفاده از امکانات دنیای دیجیتال منجر به موفقیت نمی‌گردد. طراحی سایت خدماتی موجب آشنایی بیشتر مخاطبان با خدمات یک مجموعه می‌گردد و موجب رونق کسب‌و‌کار آن خواهد شد.

سئوکار کلاه سفید کسی است که از تکنیک‌ها و روش‌های مورد اعتماد موتور جستجو استفاده می‌کند. با اینکه گوگل نزدیک به ۲۰۰ فاکتور برای رتبه‌بندی‌ها سایت‌ها دارد، اما در انتشار اخبار و تکنیک‌های خود بسیار محتاطانه عمل می‌کند. کسی در دنیای بیرون نمی‌تواند ادعا کند که زیر و بم رتبه‌بندی گوگل را می‌داند. اصلا اینطور نیست و به همین خاطر چیزی به اسم سئو تضمینی وجود ندارد.
در واقع گوگل یک سری اطلاعات کلی برای وب‌مسترها قرار داده تا سایت خودشان را بهینه کنند. بقیه روش‌ها حاصل تجربه و آزمون و خطا فعالان این حوزه است. در همین گزارش‌هایی که گوگل منتشر می‌کند بعضی از تکنیک‌ها در سئو سایت به شدت نفع شده‌اند. مثل لینک‌سازی اسپم و تولید محتوای بی‌کیفیت و تکراری. گاهی هم مدیران سایت را تشویق به digi ding انجام کارهایی می‌کند. مثلا تولید محتوای تازه (Fresh Content) و باکیفیت. لینک‌گیری به صورت طبیعی و پرهیز از لینک سازی. بهینه‌سازی سایت برای موبایل و غیره.

تمام فعالیت‌هایی که خارج از سایت ما انجام شده و در نتایج جستجو (Serp) تاثیرگذار است را سئو خارجی می نامند.
چند میلیون سایت در سراسر دنیا وجود دارند که هر روز به تعدادشان اضافه می‌شود. چند میلیارد صفحه (Page) هم در کل اینترنت به وجود آمده‌اند. وقتی کاربر عبارتی را جستجو کرد، موتور جستجو چطور بهترین نتایج را به کاربر نشان دهد؟ آیا سئو داخلی یا On Site کافی است؟ اگر سایت A و سایت B در یک حوزه فعالیت کنند و هر دو سئو داخلی قوی‌ای داشته باشند. کدام سایت لیاقت رتبه بالاتر را دارد؟
اینجا مفهوم سئو خارجی شکل می‌گیرد. اگر هر دو سایت A و B در یک سطح باشند، گوگل اعتبار سایت‌ها را بررسی کرده و سایتی که محبوب‌تر است را در رتبه بالاتر قرار می‌دهد.
اوایل که کار سئو را شروع کردم، پیش خودم فکر می‌کردم اگر یک سایت به بهترین شکل ممکن تولید محتوا کند و کار خودش را درست انجام دهد، حتما به چشم گوگل آمده و نیازی نیست برای رتبه گرفتن دست به دامن Off Page Seo شود. اما اشتباه می‌کردم. اصلا اینطور نیست. شما هم نباید این موضوع را بی‌اهمیت بدانید. هر چند که امروزه گوگل و الگوریتم‌هایش بسیار پیشرفت کرده‌اند اما هنوز هم Off Page Seo و پارامترهای آن، در رتبه‌بندی سایت‌ها نقش مهمی دارند.
سئو خارجی شامل چه مواردی است؟

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

본 사이트는 이메일주소를 무단수집하는 행위를 거부합니다. [법률 제 8486호]

순창군 유등면 담순로 1548 | 본 소 : 650-5141, 서부권 : 650-5158

Copyright © scamlend.co.kr All rights reserved.